• TTAF ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş

Ürün Serileri

Plastik Terminasyon Setleri Ürünlerimiz

img

32 Port LC/PC SM DX Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

32 Port LC/APC SM DX Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

16 Port SC/PC SM SX Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

16 Port SC/APC SM SX Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

24 Port LC/PC SM Dubleks Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

24 Port LC/APC SM DX Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

12 Port SC/PC SM Simplex Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

12 Port SC/APC SM Simplex Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

16 Port LC/PC SM Dubleks Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

16 Port LC/APC SM Dubleks Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

8 Port SC/PC SM Simplex Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

8 Portlu SC / APC SM Simpleks Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

8 Portlu LC / PC SM Çift Yönlü Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

8 Portlu LC / APC SM Çift Yönlü Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

4 Port SC/PC SM Simplex Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

4 Port SC/APC SM Simplex Optik Dağıtım Kutusu (Tam)

img

4 Port FC/PC

img

5 Port ST SM

img

6 Port LC/PC SM

img

3 Port SC/APC SM

img

3 Port SC/PC SM

img

2 Port LC/PC OM4 DX

img

2 Port LC/PC SM DX

img

2 Port LC/APC SM DX

img

2 Port LC/PC OM3 DX

img

2 Port LC/PC MM DX

img

1 Port SC/PC SM SX

img

1 Port SC/APC SM SX

img

1 Port SC/PC OM3 SX

img

1 Port SC/PC MM SX

img

1 Port SC/PC OM4 SX

img

4 Port LC/PC SM DX

img

4 Port LC/APC SM DX

img

4 Port LC/PC OM3 DX

img

4 Port LC/PC 0M4 DX

img

4 Port LC/PC MM DX

img

4 Port LC/APC

img

4 Port LC/PC SM DX

img

4 Port LC/APC SM DX

img

4 Port LC/PC OM3 DX

img

4 Port LC/PC OM4 DX

img

4 Port LC/PC MM DX

img

2 Port SC/APC SM SX

img

2 Port SC/PC 0M3 SX

img

2 Port SC/PC 0M4 SX

img

2 Port SC/PC MM SX