Hakkımızda

TTAF Hakkında

TTAF Grubu, 4 şirketi ve 200 çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Modern hayatı şekillendiren teknolojik keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan TTAF Grubu, 2003 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çalıştığı alanlarda küresel bir teknoloji oyuncusu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Consumer, Fiber Optik, Aydınlatma, Medikal, Tasarım ve Enerji Teknolojileri olmak üzere altı ana sektörde faaliyet göstermektedir. Grup 4 şirketi ve 200 çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

 

 

img
img
Geçmişten Bugüne TTAF

2003 Yılından Bugüne Katma Değer Yaratıyoruz

TTAF Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Tüm projelerimizde sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan TTAF Grubu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. TTAF Grubu standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

TTAF ürünleri, çözümleri ve hizmetleri hakkında merak ettikleriniz, tavsiye veya şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bize Ulaşın KVKK Aydınlatma Metni BGYS Politikası